Issız Adam Filmini Online İzleDuygusal - Romantik (Yerli)

Film Yükleniyor.. Lütfen Bekleyin..

Bu film hakkında bir yorum yapın..
Adınız:
Yorumunuz:
 
Bu film hakkında yapılan yorumlar;
  1. başbelası: karşılıklı sevip kendini ifade edememenin alışkanlıklarından vazgeçip birlikte bir ömür yaşayamamanın anlatıldığı bir filim herkes kendinden bir şeyler bulabilir bu filmde. fena değil bence
  2. LİEBE: ASLINDA BEN BİRAZ KENDİMİ BULDUĞUM İÇİN ÇOK BEĞENDİM BU FİLMİ. GERÇEKTEN HARİKA. HERKESİN EMEĞİNE SAĞLIK
  3. kara gözlüm..: her bitmeyen,, bitemeyen aşklar gibi,, sonu hüsran.. çok güzeldi.. kendimi buldum,, ama birkere daha yok oldum... emeği geçenlerin yüreğine sağlık... (3 kere çaldır..)
  4. ehmed: cok muthis film ben cok seviyoruu bu filmi amma mutlu sonla bitseydi harika olurdu
  5. pelin: o kadar güzel ki hep izliyorum ve çok beğemiyorum
  6. ELA: çok güzeldi ya
  7. Gülmira: Bu film bir harika.Bana pisokoloji tesir gösterdi. Bir kız arkadaşımla izledim, bir de bakdım ki, ikimizde alıyoruz.Oğlanın duyquları, fikirleri, hayata bakışı.... bence o sadece yaşadığı hayatdan ayrılamayacayını düşündü, nəysə gərçək hayatda da böyle zaten
  8. Emel: karşımda bir ıssız adam var zannediyorum arasammı, aramasammı,kim gerçek duygularını söyler ki?Biz bir flörte bile başlayamadık.
  9. sevgi: ne olur ikinci bölüm çekilsin ben bukadar güzel bir film izlemedim her izlediğimde ağlıyorum aslında çok gerçek olan şeyler her insanın yaşadığı duygular sevgiler aşklar ve her aşk gibi hüsranla bitiyor.keşke her sşkın sonu mtluluk olsa ama bütün aşklar bitiyor ve acı çekiyoruz .
  10. dk: güzel film ama bişeyler eksik

Filmseyir sinemasında 566 film bulunmaktadır.

Film İzle

Sinema İzle

Film İzle | Sinema İzle | Direk İzle