Hayat Güzeldir - Live is BeatifulDuygusal - Romantik (Yerli)

Film Yükleniyor.. Lütfen Bekleyin..

60. Dakikada uyarı verdiğinde modemi açıp kapatarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz... Bilginize..
Bu film hakkında bir yorum yapın..
Adınız:
Yorumunuz:
 
Bu film hakkında yapılan yorumlar;
  1. xman: yahudiler ne çabuk unuttu o günlerini!... gerçekten çok unutkanlar çok!! türkler yıldırım beyazit zamanında yahudilere- musevilere kucak açan tek milletti, böylesine unutkan bi kavme de iyilik yaramaz zaten!! çektikleri hiç birşey de onlara yapılanı başkalarına yapmalarını meşru kılmaz! eden bulur! tarihte ettiklerini hitlerden buldular, şu anda etmekte olduklarını da er ya da geç bulacaklar! ya bu dünyada ya da ahrette!!
  2. zehra: özette filmin sonu dahil bütün söylenmemesi gereken noktalar yazılmıs ve bana kalırsa düzeltilmesi gereken en önemli nokta. bir diğer mevzu görüntü kalitesi cok kötü. düzeltilirse seyir daha da güzelleşir. film üzerine yapılcak tek yorum; mükemmel!
  3. kenan: muhteşem bir flim muhteşem bir fedarkarlıkkkkk:(((((((
  4. şilan: Hitlerden her zaman nefret ettim.Bu filmi izledikçe daha da arttı.Bu fim bnm favori filmim ve her zaman filmin sonunda ağlıorum.Bilmiorum ama bana kalırsa yahudiler günümüzde (tüm dünya onlara baskı ve zulüm uygulamıştı)geçmişte olanların hesabını soruolar ve haklılar da.
  5. mehmet: asla unutamayacağım filmlerden biri olacak kesinlikle...
  6. aziz: güzel bi film ,hiç bii insan bunları haketmez ,hep barış .....
  7. seyda: cok iyi bi film fakat son bolumunde babanın olmaması cok uzucuydu .
  8. elif: film harikaydı tek kelimeyle... çok beyendimm yok duygu yüklü filmdi..
  9. adem: kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma ! ama insan sürekli ayrışma ve daima kendisini ve kendi gibi düşünenlere lokal bir sınır belirlemek için hiç zorlanmıyor
  10. Nazan: Harika bir film ve yine medeniyet ülkeleri dediklerimiz kurşunlarından ibaret bunu öğrendik şimdiki yahudilerinin masumlara yaptığı da modern katliam değişen ne oldu ?

Filmseyir sinemasında 566 film bulunmaktadır.

Film İzle

Sinema İzle

Film İzle | Sinema İzle | Direk İzle