Nuri Bilge Ceylan - KasabaDram (Türkçe)

Film Yükleniyor.. Lütfen Bekleyin..

Bu film hakkında bir yorum yapın..
Adınız:
Yorumunuz:
 
Bu film hakkında yapılan yorumlar;
  1. ismail hakkı yılmaz: sevgili arkadaşım,nuri bilge ceylan başarılarının devamını dilerim,güzel yenicemizin güzel insanlarını film ile tanıştırmaktan öte kendilerine verdiğin rollerle yenice halkının ve gençliğininde sanatcı yönünü keşfetmelerine ve istediklerinde ve sorumluluk aldıklarında başarının kendiliğinden geldiğini gösterdiğin için teşşekkür ederim,sevgili yeğenimiz Mehmet Emin Toprak'ada allahtan rahmet diler,ışıklar içinde olmasını dilerim.
  2. zeliha: yaşadığımız toplumun başarılı bir gözlemcisi olarak nitelendirebilirim nuri bilge ceylanı iyi bir film izlemeye değer bence başarıların devamını diliyorum.
  3. aLk'n: harika izlemenizi tavsiye edebilirim.. iyi seyirler by:aLk'N
  4. Ümit ALTINBAŞAK: Mehmet Emin Toprak çocukluk arkadaşımdı. Ona Toprak derdik, ve ismini ona çok yakıştırırdım. Oğluma da Toprak ismini koydum. Allah ramet eylesin
  5. şenol ALTINOK: bu mükemmel filmin yönetmeni nuri bilgen ile aynı köyde yetiştik kendisine nevruz köyünden sevgiler selamlar.bütün serilerin çok güzel.başarılarının devamı dileğimle.bu arada m.emin toprak yakın arkadaşım huzur içerisinde uyu.

Filmseyir sinemasında 566 film bulunmaktadır.

Film İzle

Sinema İzle

Film İzle | Sinema İzle | Direk İzle