Canavarlar Yaratıklara KarşıBilim - Kurgu (Yabancı)

Film Yükleniyor.. Lütfen Bekleyin..
          
 • Filmin adı:
  Canavarlar Yaratıklara Karşı
 • Açıklama:
  Seslendirenler : Will Arnett (The Missing Link) , Stephen Colbert (President Hathaway) , Hugh Laurie (Dr. Cockroach Ph.D.) , Seth Rogen (B.O.B.) , Paul Rudd (Derek) , Kiefer Sutherland (General W.R. Monger) , Rainn Wilson (Gallaxhar) , Reese Witherspoon (Susan Murphy / Ginormica) Kaliforniya’da yaşayan Susan Murphy adlı bir genç kadına nikah gününde uzaydan gelen yapışkan maddelerle dolu bir meteor çarpınca boyu esrarengiz şekilde uzamaya başlar ve 16 metreye kadar ulaşır. Bunun üzerine askeri yetkililer harekete geçerek Susan’ı devlete ait gizli bir tesise götürürler. Orada Susan’ın ismi değiştirilerek Ginormica adı verildikten sonra bir grup canavarla birlikte hapse atılır. Bu canavarlar grubunun üyeleri hamamböceği kafalı Dr. Cockroach, yarı-maymun yarı-balık The Missing Link, jelatin kaplı B.O.B. ve Insectosaurus adlı dev tırtıldır. Ancak uzaydan gelen esrarengiz bir robotun dünyamıza inmesi ve fırtınalar estirmeye başlaması üzerine bu grubun hapishane günleri kısa sürer. Çaresiz kalan ABD Başkanı, uzaylı robota karşı mücadele etmeleri ve dünyamızı yıkımdan kurtarmaları için Canavarlar grubunu görevlendirir.
 • Eklenme:
  17.04.2009
 • Kategori:
 • Etiketler:
Bu film hakkında bir yorum yapın..
Adınız:
Yorumunuz:
 
Bu film hakkında yapılan yorumlar;
 1. ALchoL: Bunu biz okulda izlemiştik:)
 2. erkan: çok kötü
 3. ayşe: mükemmel hatta mükemmelden bide öte yani bu çizgi film süper ya ve de çok komik herkeze izlmelerini tavsiye ederim eyerki izlerseniz ben çok mutlu olurum.
 4. vs: good perfekto
 5. kemal: filimin içindeki canlandırmalar ve karekterler bence muhteşem aslında 30 sene önce cizginin konuşturulacagı bile mümkündegildi ki tv yoktu ama şuan mükemmel bir çalışma sonucu tebrik ediyorum yapımda emegigecen arkadaşları
 6. dero 2.4: fazla fazla fazla...süper!Emeğe saygı bu kadar mı?en iyisi bu!.Tavsiye ederim.Zevkle izliceğin bi film bu!
 7. rojbin: vallah güzel bi flmdi gerçekten süper:))))
 8. kadir: yaaaa çok güzel valla ilk baslarında sıkıldım ama sonlara dogru çok güzeldi
 9. zekeriya: çooooooooooooooooooooooooooook güzel
 10. Adınız: Bence SacMa deqiL SüperDi xD Ele o mavi canavar olmüyor buraya qelse BICAQlıcam Onu xD

Filmseyir sinemasında 566 film bulunmaktadır.

Film İzle

Sinema İzle

Film İzle | Sinema İzle | Direk İzle